ЧАС ЦРТАЊА, СЛИКАЊА И ВАЈАЊА И ИСТОРИЈЕ У КЕЛТСКОМ СЕЛУ

Ученици одељења,6/3, 8/3,  8/4 и 8/5 , ОШ „ Петар Кочић“, боравили су на локалитету Келтског села у Инђији у пратњи наставнице ликовне културе Јасмине Драгутиновић Пешут, а у оквиру предмета Цртање, сликање и вајање и наставнице историје Милијане Шкрбић, у оквиру предмета историја.Пре наше посете овом локалитету, са ученицима смо одржали часови у школи на којима су се они подсетили градива петог и шестог разреда из области историје. Ученици су добили своја задужења. За време боравка на локалитету, ученици су прикупили информације посматрајући и слушајући кустоса и  фотографисали занимљивости, да би олакшали себи израду задатка који су одабрали. У овом локалитету смо препознали будућу омиљену дестинацију ученичких екскурзија. Келтско село смо напустили пуни утисака,  са задацима које су ученици одабрали за израду свог рада.